Naukę o metodach i środkach szkolenia rozpoczęliśmy w 2006 roku w Pradze czeskiej w indywidualnej szkole futbolu Milan Zaplatilek – Indyvidual Soccer School.


Potem przyszedł czas na rozwijanie projektu Polsat Soccer Skill (obecnie Polish Soccer Skills – koordynacja projektu, wyznaczanie ram szkoleniowych i organizacyjnych)


Trzeci etap to Holenderska Szkoła Futbolu i współpraca z edukatorami KNVB – Leo Benhakerem, Janem Pruinem, Harry Jansenem i Teo Derksem (kluby helenderskiej Erye Division: Ajax Amsterdam, Feyenord Rotterdam, De Grafschap)


Czwarty etap edukacji to szkoła hiszpańska – Espaniol Barcelona, Olimpica Barcelona, Real Saragossa.


Od 2011 roku współpracujemy z niemiecką szkołą futbolu – klubem VFL Wolfsburg.


Oferujemy staże dla trenerów, obozy i testy dla zawodników, zapewniamy opiekę menedżerską. Akademia Futbolu VFL Wolfsburg został uznana przez DFB za najlepszą niemiecka akademię w 20013/2014 roku. Od 2012 roku współpracujemy z jednym z najwybitniejszych fizjologów na świecie; z prof. Dr hab. Janem Chmurą.


Z polskich trenerów i fachowców bardzo wysoko cenimy sobie współpracę z byłym mistrzem świata na 400 m Robertem Maćkowiakiem oraz zawodnikiem Bayernu Monachium Robertem Lewandowskim.


Współpraca z Edwardem Kowalczukiem – od 1986 r. Trener przygotowania motorycznego w Hannover 96.


Współpraca z Fizjofit – trener przygotowania motorycznego kadry Polski dr Remigiusz Rzepka.


Współpraca z Vicente del Bosque – trenerem Realu Madryt, Mistrzów Świata i Europy reprezentacji Hiszpanii.


Staż w Hiszpanii


Bayern Monachium


Staż w 1 drużynie Herthy Berlin


Akademia Real Madryt