Reaktywujemy Odrę Wodzisław

Zbudowanie od podstaw silnej drużyny seniorów z równoległym budowaniem silnej akademii produkującej zawodników do profesjonalnych klubów w Europie.

Fundamentem mają być zawodnicy, którzy znają nasze oczekiwania a więc zawodnicy, których szkolimy. Pozwoli to na uniknięcie straty czasu na kształtowanie profilu zawodnika od początku.

Razem z zawodnikami mają szkolić się trenerzy i wprowadzić nową jakość do gry a nie do kopaniny na boisku – wybijanie piłki wysoko i daleko od swojej bramki pójdzie w zapomnienie.

Czytaj więcej...

Sport.Nowiny.pl o nas

Na boisku Gosław Sport Center trenerzy VfL Wolfsburg (Maik Hampshire i Janusz Dajwłowski) oraz Kamil Komoniewski trenowali grupę 14-latków.

Czytaj więcej...

#wracamydogry – Odra Wodzisław

Trener Kamil zasili zespół z Wodzisławia, kontrakt został podpisany na 4 ostatnie mecze, Sebastian Paulus został dyrektorem sportowym, nową Panią prezes Izabela Andrzejczyk a My stworzymy silny ośrodek treningowy ze wspaniałą bazą i wyszkoloną kadrą. Obecnie mamy 3 boiska trawiaste, centrum odnowy biologicznej, dwa baseny, jedną z najnowocześniejszych siłowni w Polsce. Wkrótce rozpocznie się budowa nowoczesnego Hotelu, który uzupełni już bogata bazę noclegową.

Czytaj więcej...

Skauting i nie tylko…

W 2016 roku dzięki testom, treningom pomogliśmy dwóm zawodnikom z rocznika 2001: Błażejowi Czubanowi obecnie Zagłębie Lubin i Mateuszowi Bieńkowi obecnie Lech Poznań otrzymać szansę gry w kadrze Polski.

Gra w kadrze Polski pozwala na dotarcie do skautów z z Polski i zagranicy, którzy najzwyklej w świecie są pewni, że w kadrach polski graja najlepsi piłkarze. Czy rzeczywiście tak jest?

Czytaj więcej...

Ostatnio dodane